Naudingi užkandžiai vaikams

Tėveliai, leisdami savo atžalas į darželį ar mokyklą, dažnai susimąsto, kaip tinkamai paruošti jų užkandžių dėžutę. Nors vaikai nėra linkę valgyti daržovių, visgi būdų juos paskatinti yra. Patarsime, kaip išsirinkti užkandžius, kurie būtų ne tik naudingi, bet ir patrauklūs vaikams.

Kadangi vaikai pirmiausia valgo akimis, įprastai atrodančios daržovės jiems atrodo nepakankamai skaniai. Todėl maisto pateikimas jiems yra labai svarbus.

Kad jums būtų paprasčiau, į pagalbą atkeliauja „Sodinčiaus Sveikatronai“ – patraukliai pateiktos daržovės ir vaisiai vaikams, kurių galite ieškoti didžiosiose IKI parduotuvėse. 

Informacija apie daržovių supergalias, parengta pagal mitybos poveikio sveikatai tyrėjos Aidos Matulevičiūtės patarimus.

Siekiant, kad vaikai valgytų daugiau daržovių ir vaisių, visų pirma, reikia atsisakyti griežtų taisyklių ir pasitelkti efektyviausią būdą – kūrybiškumą. Esu įsitikinęs, kad kelias į sveiką gyvenseną turi būti tiesiamas palengva, tačiau užtikrintai – būtent tą daro jau trečius metus iš eilės įgyvendinamas socialinės atsakomybės projektas „Sodinčius“, – sako vaikų psichiatras Linas Slušnys.

Pasiimk į mokyklą pačią kiečiausią užkandžių dėžutę su „Sodinčiaus Sveikatronų“ kauke! Išsirink labiausiai patikusią dėžutę, prikrauk ją monstriškai naudingų užkandžių ir keliauk į mokyklą. Suvalgęs užkandžius, išsikirpk kaukę ir būk Morkatronas, Brokolinatorius ar bet kuris kitas Sveikatronas! Užkandžių dėžutes su „Sodinčiaus Sveikatronų“ kaukėmis galima rasti visose didžiosiose IKI parduotuvėse, vaisių ir daržovių skyriuose.

Susilankstyk dėžutę

Susidėk vaisius ir daržoves

Suvalgęs priešpiečius – išsikirpk kaukę

Būk Morkatronas